Přejít k obsahu|Přejít k hlavnímu menu

Náš příběh

Náš příběh

Zajímá vás proč to děláme nebo co bylo naší motivací?


  Jak to všechno začalo

  Už tomu bude pár let, co jsme (my kamarádi a znamí především z osobního života) začali pokukovat po nemovitostech, nejdříve spíše na investici, kdy se jednalo o různá menší pole nebo pozemky, následně vlastní bydlení a poté opět především menší investice.

  Vyhledávání vhodných nemovitostí bylo dosti časově náročné, což asi každý, kdo se o nemovitosti alespoň trošku zajímá, již poznal. Hlídací psi na jednotlivých realitních serverech práci sice zjednodušili, ale měli svá velká úskalí.

  Čas a zase čas

  Úskalí hlídacích psů jsme odhalili po několika uniklých nemovitostech, které, bohužel, opravdu stály za to. Jakým způsobem nám unikly? Přes veškeré úsilí a strávený čas jsme se o nich dozvěděli s několika-hodinovým zpožděním. Víte, že například byt k pronájmu získá prvního zájemce do 23 minut a obvykle zmizí z trhu do sedmi hodin? Překvapující, že? My jsme to v té době také neviděli. Čím je nemovitost atraktivnější a má lepší poměr cena/výkon, tím rychleji mizí a je prodána již během prvních prohlídek. Pokud jdete na řadu druhý den, máte smůlu, jelikož nemovitost je již často rezervována.

  Automatizace jako řešení

  Jednoho dne nás napadlo, jak na vyhledávání vyzrát a vyřešit zmíněné problémy současně. Někteří z nás pochází z technického oboru a automatizace a programování je pro ně zábavou i obživou. Začali jsme jednoduchým programem, který kontroloval vybrané portály a upozorňoval nás emailem na nové inzeráty. Jelikož emailového klienta jsme měli, jako již dnes hodně lidí, v telefonu, dozvěděli jsme se o nových nemovitostech na trhu doslova do pár minut. Postupně jsme přidávali nové funkce, další portály a celý program optimalizovali tak, abychom se o něj nemuseli starat. Fungovalo to skvěle a o nových inzerovaných nemovitostech jsme dozvídali mezi prvními a dokázali velice rychle reagovat. Občas byl sám prodejce překvapený, že jsme mu volali tak rychle.

  Proč to děláme

  Pro přečtení výše popsaného příběhu Vás možná napadne otázka, když máme tuto konkurenční výhodu, proč se o ni chceme podělit s ostatními? Naší vizí je pomoci obyčejným lidem v boji s překupníky, kteří nemovitosti s dobrou cenovkou rychle koupí a následně draze prodají lidem hledajícím bydlení. Proto Vám chceme dát možnosti, které v současné době mají pouze profesionálové orientující se na realitním trhu a používající drahé nástroje. My již vlastní bydlení máme vyřešené a věříme, že se to díky našemu nástroji podaří také Vám.


  Potřebujete poradit
  s hledáním bydlení?

  Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám
  a poradíme s čímkoliv co se týká hledání a koupě bydlení.