Přejít k obsahu|Přejít k hlavnímu menu

FAQ:
často kladené otázky

Dali jsem dohromady vaše nejčastější dotazy a rovnou připravili odpovědi. Možná vás zajímá něco jiného, tak se klidně ozvěte.

Naše služba vám podle vašich nastavených filtrů zasílá nejnovější realitní inzeráty, ihned po vložení realitním makléřem na námi hlídané realitní servery. Obratem Vám nový inzerát zasíláme do e‑mailu a tím získáte konkurenční výhodu oproti ostatním zájemcům.

Více informací

Odhlašovací link je v každé e‑mailové nabídce u rekapitulace filtru (tlačítko “Zrušit odběr”). Další linky na odhlášení jsou v patičce e‑mailu, kdy je možné odhlásit jak aktuální filtr (odkaz “Zrušit zasílání upozornění na tento filtr”), tak se odhlásit ze všech nabídek (odkaz “Odhlásit všechy e‑maily tohoto typu”).

Další možností je vypnutí filtru v profilu.

Jde hlavně o rychlost. U nás máte nový inzerát na vašem e‑mailu do 1 minuty od jeho zveřejnění, a to ze všech 16 realitních serverů. Jen pro zajímavost, na inzertních serverech posílají nové inzeráty nejčastěji jednou za den a všechny naráz. To už bývá většinou pozdě a na danou nemovitost už je spousta zájemců.

Naše služba je pro vás zcela zdarma.

Nemusíte, stačí zadat pouze vaši e‑mailovou adresu a nastavit si filtry. Nicméně pokud se zaregistrujete, pak budete mít možnost filtry jednoduše spravovat v naší zákaznické sekci.

Záleží na nastavení vašich filtrů a zvolení lokality, platí že čím obecnější filtr, tím více nových inzerátů.

Tvrdíme, že do 1 minuty. Nicméně ve špičkách se může doba trošku protáhnout, nejvýš však na několik minut.

Nejspíš používáte nějakého e‑mailového klienta, že? Prověřte prosím nastavení klienta, jak často stahuje e‑maily ze serveru.

  1. E‑maily vám přeskakují doručenou poštu a končí v některé ze složek pro promoakce či hromadné e‑maily nebo v nejhoším případě skončí ve spamu. Zkuste se tam podívat a e‑maily označit jako vyžadované.
  2. Je možné, že máte nastavený hodně specifický filtr. Podívejte se na předpoklad počtu e‑mailů a zkuste ho případně více zobecnit.

Bohužel nemůžete. Naše služba není prodejcem nemovitostí ani nedisponuje kontaktními informacemi prodávajícího.

Hlídáme celkem 16 realitních serverů, které se zaměřují na prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Konkrétně se jedná o tyto: Bezrealitky, Bidli, CENTURY 21, Flat Zone, M&M reality, PATREAL, Bazoš, iDnes reality, Realitymat, RealSpektrum, Sreality, UNICAREAL, České Reality, RealityMix, Realitní komora a UlovDomov

Máte s něčím potíž nebo vám něco nefunguje,
případně máte nápad na novou funkci?

Napište nám na podpora@visidoo.cz

Potřebujete poradit
s hledáním bydlení?

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám
a poradíme s čímkoliv co se týká hledání a koupě bydlení.