Přejít k obsahu|Přejít k hlavnímu menu

Právní služby

Kontrola smlouvy online

Svůj nový domov máte vybraný. Nechte si poradit přímo od advokátů, jestli to nemá nějaký háček. Upozornění na největší rizika smlouvy máte v e-mailu už další pracovní den. Vše online.

Cena od 2 500 Kč

Zkontrolujte si smlouvu online,
ať vás v budoucnu nic nepřekvapí

Uzavřít smlouvu bez kontroly je jako kupovat zajíce v pytli. Vstupte do svého nového domova (s)právně a mějte jistotu, že je vaše smlouva v pořádku.

Rychlá a efektivní kontrola

Máte naspěch? Na ta největší rizika vás upozorníme už do dalšího pracovního dne. Poradíme i s obsáhlejšími smlouvami a do 3 dnů upravíme všechny nejasnosti.

Angličtina není problém

Právní kudrlinky učešeme i v anglicky psaných smlouvách. Jednoduše si vyberte preferovaný typ online kontroly.

Přehledné výstupy

I po základní kontrole dodáme jednoduchá doporučení jak postupovat. Srozumitelně. Nezůstane jediná skulinka, která by vás mohla ohrozit.

Zkontrolovat smlouvu online

Proč právě Kontrolasmluv.eu?

  • Jsme zkušení advokátiZa více než 13 let praxe dokážeme poradit se všemi oblastmi práva. Každou smlouvu prochází advokát a nesrozumitelné texty přeloží do lidské řeči.
  • Příznivé ceny u všech kontrolVybírat můžete ze 3 typů. Každá revize je precizní a má jasně stanovenou cenu. Víte, na čem jste a kolik vás to bude stát. Začínáme už na 2 500 Kč se vším všudy.
  • Když na smlouvu spěcháteDíky online komunikaci dokážeme celý proces kontroly urychlit. Pokud potřebujete smlouvu uzavřít v dohledné době, přes internet vede nejkratší cesta.
  • Bydlete bez starostíNajít nové bydlení je někdy fuška. Dopřejte si zasloužený odpočinek a kontrolu smlouvy nechte na profících.
Kontrola smluv

Nechte si smlouvu zkontrolovat online z pohodlí domova.
Ať se do toho nového můžete jenom těšit.

Chci online kontrolu smlouvy

Prověřený partner

  • 500+ zkontrolovaných smluv
  • 200+ spokojených klientů
  • 13+ let praxe
  • člen advokátní komory
  • 600 mil. Kč – objem transakcí zkontrolovaných smluv
  • Precizní angličtina – zkouška TOLES Higher s nejvyšším hodnocením

Na co se nejvíce ptáte?

Smlouvy jsou kontrolovány vždy advokátem zapsaným v seznamu advokátů České advokátní komory. Identifikační údaje autora revize smlouvy vždy naleznete v protokolu o kontrole smlouvy, který Vám bude zaslán.

Telefonická konzultace je v ceně pouze u komplexní revize smlouvy, a to v rozsahu 15 min před započetím samotné revize smlouvy za účelem podrobného zjištění požadavků klienta a v rozsahu dalších 30 min za účelem detailního probrání výsledků revize. V případě zájmu o telefonickou konzultaci u ostatních typů kontroly smlouvy Vám rádi poskytneme právní služby za standardní hodinovou sazbu.

Smlouvu ke kontrole je nutné zaslat v následujících formátech: .doc, .docx nebo .rtf. V případě, že máte smlouvu jen ve formátu .pdf, tak kontrolu provedeme také, ale výsledkem revize bude pouze protokol o kontrole smlouvy, ve kterém bude uvedeno vše dle zvoleného typu kontroly smlouvy, a nebude Vám zaslána revidovaná smlouva.

Pokud má smlouva jednu přílohu, počítá se tato příloha jako součást smlouvy a je nutné tedy počítat s celkovým počtem stránek smlouvy a přílohy. Pokud má smlouva více příloh, pak každá další příloha se počítá jako další samostatná smlouva a budete vyzváni k zaplacení příslušné ceny za kontrolu přílohy či příloh jako za kontrolu další smlouvy či smluv.

Není problém upgradovat typ kontroly smlouvy ze základní kontroly na pokročilou revizi či komplexní revizi nebo z pokročilé revize na komplexní revizi. V takovém případě zaplatíte jen rozdíl mezi nově zvoleným typem kontroly smlouvy a již zaplaceným typem kontroly smlouvy. Je však třeba kontaktovat advokáta, který původní kontrolu smlouvy provedl, neboť webové rozhraní kontrolasmluv.eu takový upgrade neumožňuje.

Partnerské služby Visidoo

Zobrazit další služby

Potřebujete poradit
s hledáním bydlení?

Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám
a poradíme s čímkoliv co se týká hledání a koupě bydlení.